Circolo Vitale, Little Verona

  • 80 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Circolo Vitale, Little Βερόνα με 1 υπνοδωμάτιο έχει άνετη τοποθεσία, περίπου 5 λεπτά οδικώς από το Σπίτι της Ιουλιέτας, καθώς και πρόσβαση σε παγοδρόμιο για τους δραστήριους επισκέπτες. Η Βερόνα απέχει 300 μέτρα από το διαμέρισμα 80 τ.μ., ενώ ο σιδηροδρομικός σταθμός Verona Porta Nuova βρίσκεται σε απόσταση 1 χλμ.

Το διαμέρισμα Circolo Vitale, Little Verona έχει θέα στην πόλη, διαθέτει ρυθμιζόμενο κλιματισμό, καθώς και χώρο καθιστικού και σαλόνι. Σ' αυτό το διαμέρισμα παρέχεται πρόσβαση σε μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεσή σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο.

Το διαμέρισμα Circolo Vitale, Little Verona διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Ο Καθεδρικός Ναός της Βερόνας είναι σε απόσταση λίγων λεπτών με το αυτοκίνητο, ενώ οι Τάφοι των Σκαλιγκέρι βρίσκονται ακριβώς δίπλα στο διαμέρισμα. Στάδιο Μαρκαντόνιο Μπεντεγκόντι, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει 10 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα. Ο σταθμός του τελεφερίκ Funicolare di Castel San Pietro είναι σε απόσταση 850 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Circolo Vitale, Little Βερόνα
Nido Veronetta
Τιμή μόνο για κινητά

Nido Veronetta

8.9
Έξοχο 66 σχόλια
36 μ από το κατάλυμα
USD 127 USD 114
ανά νύχτα
Fata Apartament Verona Centro
Τιμή μόνο για κινητά

Fata Apartament Verona Centro

6.3
Ευχάριστο 110 σχόλια
41 μ από το κατάλυμα
USD 89 USD 80
ανά νύχτα
Veronavera Scrimiari Urban Charme
Τιμή μόνο για κινητά

Veronavera Scrimiari Urban Charme

9.9
Εξαιρετικό 20 σχόλια
48 μ από το κατάλυμα
USD 278 USD 250
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βερόνα Διεθνές Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Porta Vescovo railway station
    1,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Καφετέρια
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:30
    Check-out: από 01:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας023091LOC04268,IT023091B4OHLWQLVS
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Circolo Vitale, Little Verona;
      Το διαμέρισμα Circolo Vitale, Little Verona βρίσκεται κοντά σε Juliet's House.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Circolo Vitale, Little Verona;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Circolo Vitale, Little Verona περιλαμβάνουν Αψίδα Gavi, Shakespeare's Verona καθώς και Στάδιο Μαρκαντόνιο Μπεντεγκόντι.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Circolo Vitale, Little Verona;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Circolo Vitale, Little Verona κοστίζει 164€.
    • Στο το διαμέρισμα Circolo Vitale, Little Verona προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Circolo Vitale, Little Verona περιλαμβάνουν Pizzeria Regina Margherita και Osteria Perbacco Sas και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα είναι 80 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βερόνα Διεθνές Αεροδρόμιο
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Porta Vescovo railway station
    1,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Circolo Vitale, Little Βερόνα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο